logo

Get in touch

Awesome Image Awesome Image

Služby

S čím vám
vieme pomôcť.

Ak hľadáte niekoho, kto vaše marketingové aktivity podchytí komplexne od úvodnej stratégie cez precíznu prácu s dátami, testovanie, cielenie až po vyladené automatizácie kampaní či procesov, ste na správnom mieste. Pustime sa spolu do dobíjania digitálneho vesmíru.

Service Image Service Image Service Image Service Image Service Image Service Image Service Image Service Image Service Image Service Image Service Image Service Image
01

Marketingová stratégia

Spolu s vami formujeme zvučnú , ale najmä účinnú stratégiu, ktorá vám pomôže vyniknúť a dosiahnuť maximálny potenciál.

02

Výkonnostné kampane

Získajte výkonnostnú prevahu! Pomáhame značkám vyčnievať z radu a vyťažiť z online priestoru maximum.

03

Sociálne siete

Zabezpečíme, aby vaša značka mala na sociálnych sieťach hlas a príbeh, ktorý priláka tú správnu pozornosť.

04

Dátová analytika

Odhaľujeme tajomstvá ukryté za číslami. Našou expertízou v dátovej analýze transformujeme čísla na príbehy, spájame súvislosti a objavujeme zásadné príležitosti.

05

Porovnávače cien

Využívame silu porovnávačov cien, našeho know how a automatizácii na zvýšenie vašich predajov a efektivity v online priestore.

06

Automatizácie

Ste pripravení na automatizáciu? My sme! Uvoľnite svoj čas a energiu pre kreatívne myšlienky a inovácie. Automatizácie a efektivita sú naše druhé mená.

07

SEO

S precíznym ladením kľúčových slov, optimalizáciou obsahu a technickými zlepšeniami, sú naše SEO riešenia digitálnym motorom vášho úspechu vo vyhľadávaní.

08

Email Marketing

Vytvárame emailové kampane, ktoré nepreskakujú váš inbox, ale zapadajú do sŕdc vašich zákazníkov. Prinášame emaily plné príbehov, ale aj objednávok.

09

Media planning

Získajte ten správny koktejl kanálov a obsahu. Precízna stratégia je kľúčom k skutočnej efektivite.

10

Branding

Nie sme len tvorcami loga s atraktívnym obrázkom. Sme strojcami vyjadrenia vášho poslania a hodnôt. Vďaka nám sa vaša značka stáva hlasom, ktorý zanecháva nezabudnuteľný dojem v mysliach zákazníkov.

11

Web & Eshop

Tvrdíme, že váš web nie je len stránka, ale virtuálna brána k vašej značke. Pozor web nesmie byť iba moderný a príťažlivý, ale aj funkčný a výkonný.

12

Foto & Video produkcia

Každý snímok hovorí svoj príbeh. Naše kreatívne oddelenie je však nielen o emóciách a zážitkoch, ale aj o praktickej využiteľnosti a funkčnosti.

Referencie

Tešíme sa z príjemných spoluprác.

Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo

Potrebujete pomôcť?

Radi by sme o vašom projekte vedeli viac.